Mobimark

Mobimark İletişim Teknolojileri Ticaret A.Ş. 2013 yılında kurulmuştur. Yönetim Kurulu Başkanlığını Orhan Kocabıyık’ın, Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Müdürlüğünü Burak Özbay'ın yaptığı Mobimark; her biri kendi sektöründe önemli bir yer edinmiş Umpa Gıda, Ülkem Gıda, Adayat Gayrimenkul (Serdivan Park AVM) ve Ada Tıp Sağlık Grubu gibi büyük oluşumların bulunduğu güçlü bir grubun parçasıdır. FMCG ve sigortacılık gibi sektörlerde edinilen deneyim, kazanılan güven ve yepyeni bir sinerjiyle iletişim sektöründe yerini almıştır.

Mobimark; distribütörlüğünü yaptığı Türk Telekom, Samsung, LG, HTC, Sony, Nokia, ZTE, Huawei, Vestel ve Casper gibi dev markaların iletişim cihazlarının toptan satış ve dağıtımında geniş bir bayi ağına hizmet vermektedir. Uzman ve dinamik kadrosu, geniş ürün yelpazesi ve yenilikçi hizmet ilkesiyle adı güven kelimesiyle anılan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Mobimark; tüm kanallarda, ürünler ve markalar üzeri, entegre ve tutarlı müşteri deneyimi yaşatmayı hedefleyerek hizmet verdiği tüm kuruluşların güvenilir “iletişim ortağı” olmaktan onur duyar.

www.mobimark.com.tr


Serdivan Alışveriş Merkezi​

Ada-Yat Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Tic. A.Ş. tarafından projelendirilen Serdivan AVM, 42.000 m2 alan üzerine kurulmuş ve 9 Kasım 2010 tarihinde açılmıştır. 1000 araç kapasiteli otoparkın bulunduğu AVM’de engellilerin de hizmet alabilmesi için gerekli olanaklar sağlanmıştır.

90 mağazanın bulunduğu 4 katında dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markaları müşterilerini ağırlamaktadır. Alışveriş haricinde restoran ve cafeler, sinema ve buz pateni pisti ile keyifli vakit geçirme seçenekleri de sunulmaktadır. Serdivan AVM, kaliteli hizmeti ve sağladığı müşteri memnuniyeti ile Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezleri arasında yerini almıştır ve ziyaretçi sayısını her geçen gün artırmaktadır.

www.serdivanavm.com.tr

 


UMPA ve ÜLKEM

Umpa Gıda Temizlik ve Tütün Maddeleri Pazarlama Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. 1997 yılında Sakarya’da kurulmuştur. Sakarya’da Ülker, Sütaş, JTI ve Fritolay markalı ürünlerin; Bolu ve Düzce’de JTI ve Fritolay markalı ürünlerin dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Ülkem Gıda Temizlik ve Tütün Maddeleri Ticaret Sanayi ve Pazarlama Ltd. Şti. 2008 yılında Sakarya’da kurulmuştur. İstanbul ve Kocaeli’de Ülker ve JTI markalı ürünlerin; Bursa ve Yalova’da JTI markalı ürünlerin dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Orhan Kocabıyık ve Füsun Kocabıyık ortaklığında kurulmuş olan her iki şirketin de Yönetim Kurulu Başkanlığını Orhan Kocabıyık yürütmektedir. Umpa ve Ülkem’in satış ekipleri her hafta binlerce noktaya düzenli ziyaretler yapmaktadır. Güçlü ve yaygın dağıtım ağları ile temsil ettikleri markaların Türkiye’deki en önde gelen distribütörlerindendir.

www.umpagida.com.tr     www.ulkemgida.com.tr