İhtiyacınız Olan Her An Yanınızdayız

Siz Yeter Ki İyi Olun Diye, Evinizde de Yanınızdayız

Sizlerin ve sevdiklerinizin sağlık-bakım ihtiyaçlarını giderebileceğiniz hizmetleri, Adatıp profesyonelliği içerisinde evinizin rahatlığında sağlayabilirsiniz. 

Sağlığınızı Ertelemeyin

Pandemi döneminde hastaneye gitmek konusundaki endişelerinizden dolayı sağlık ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. Sizlerin ya da sevdiklerinizin yaşı kaç olursa olsun, evde bakım merkezimizde verdiğimiz hizmetlerimiz doğrultusunda, siz ne zaman isterseniz biz yanınızda olacağız. 

Evde Bakım Merkezimiz Kapsamına Giren Hizmetlerimiz;

Evde Hemşirelik Hizmeti

- Serum takma

- Laboratuvar örnekleri alma

- Damar yolu açma / çıkartma

- Yara bakımı ve pansuman

- İlaç uygulamaları

- Sonda ve kateter uygulamaları

PCR ve Antikor Testleri

Adatıp Evde Bakım Hizmetleri kapsamında, hastanemize hiç gelmeden evinizde test için örnek verebilirsiniz. Verdiğiniz örnekler hastanemizin Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilen laboratuvarında çalışılmakta ve sonuçları en kısa sürede sizlerle paylaşılmaktadır. 

Check Up

Hiçbir sağlık probleminiz olmasa dahi rutin kontrollerinizi evinizin konforunda güvenle yaptırabilirsiniz. Deneyimli hemşirelerimiz ile Adatıp profesyonelliğini evinize taşıyarak tahlil ve tetkiklerinizi laboratuvar hizmetleri işleyiş talimatına uygun olarak siz hiç hastaneye gelmeden yaptırmanızı sağlıyoruz. 

Ameliyat Sonrası Bakım 

Cerrahi işlem sonrasında hastanedeki tedavi sürecini tamamlayıp eve giden hastaların bakım ihtiyacı evde de devam edebilmektedir. Taburculuk sonrasında görülebilecek komplikasyonların en aza indirilebilmesi için doktorlarımız tarafından hastamız için tüm ayrıntılarıyla taburculuk planlaması yapılmaktadır. Aile üyelerinin desteğinin yanı sıra, taburculuk planlamasına uyulması konusunda Adatıp Ailesi olarak da yanınızdayız. 

 

SİZİ ARAYALIM!
Biz Sizi Arayalım