Hastanemizde 14 Mart Tıp Bayramı Kutlaması Gerçekleştirildi

Özel Adatıp İstanbul Hastanesi Yönetimi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla başta hekimlerimiz olmak üzere, özverili bir şekilde çalışmalarını sürdüren tüm sağlık personelimizin bu özel gününü kutladı.


Büyük bir özveriyle çalışan hekimlerimiz ve sağlık personellerimize yönelik olarak düzenlenen sürprizler sabahın erken saatlerinde başladı. Hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız, “İyi Ki Varsınız” başlığı altında kapılarına asılan kutlama afişleri ile karşılanarak güne keyifli bir şekilde başladılar.

Özel Adatıp İstanbul Hastanesi Genel Direktörü ve Başhekimi Dr. İlke Er, Başhekim Yardımcıları Doç. Dr. Tuğrul Tansuğ, Uzm. Dr. Aytaç Gündüz ve Koordinasyon Ekibi bir araya geldi. Yönetici hekimlerimizin kutlamaları sonrasında tüm ekibimiz tek tek bütün poliklinikleri gezerek, hekimlerimize bu güzel gün anısına anlamlı bir hediye takdim ettiler. “Sağlık adamızda 1,5 yıldır 150 bin hastanın kahramanı olduğunuz için, bu kutsal mesleğinizde iyileştirici gücünüzü sonuna kadar kullandığınız için, tecrübeleriniz ve meslek aşkınızla Adatıp Ailemizi taçlandırdığınız için ve kocaman kalpleriniz için teşekkürler, İyi ki varsınız” notuyla hazırlanan çerçeveler, doktorlarımızın masasındaki yerlerini aldı.