Hastanemizde, Çalışanlarımıza Yönelik Düzenlenen Eğitim Programları Hız Kesmeden Devam Ediyor

2018 yılı eğitim planı çerçevesinde, misafirlerimize çok daha iyi hizmet verebilmek ve çalışanlarımızı daha da geliştirmek adına Hasta Hizmetleri ve Otelcilik-Destek Hizmetleri departmanlarımıza yönelik eğitim programları düzenlendi.

Misafirlerimizi hastanemize adım attıkları ilk andan itibaren güler yüzle karşılayan ve her konuda misafirlerimizin yardımcıları olan Hasta Hizmetleri birim çalışanlarımıza, Eğitim Hemşiremiz tarafından kimlik doğrulama – kimlik bilekliği uygulama eğitimi verildi. 

Hastanemizin temizlik, güvenlik, yemek ve ulaşım konularından sorumlu personellerimize yönelik düzenlenen eğitim ise 4 farklı konu çerçevesinde gerçekleşti. İlk olarak Eğitim Hemşiremiz tarafından sağlık sektöründeki acil durum kodları üzerine eğitim alan çalışanlarımıza, sonrasında ise Hasta Hakları Sorumlumuz tarafından hasta mahremiyetinin önemi konusunda bilgilendirme yapıldı. Otelcilik ve Destek Hizmetleri birimimize yönelik düzenlenen program, Kurumsal Pazarlama – İletişim Müdürümüz tarafından verilen personel ve hasta iletişimi eğitimi ile devam etti. Program; Performans Geliştirme – Denetim Müdürümüz tarafından verilen sağlıkta kalite standartları ve İSG Uzmanımız tarafından verilen iş sağlığı-güvenliği eğitimleri ile son buldu.