Hastanemizde, Hemşireler Haftası’na Özel Kutlama Gerçekleştirildi

12-18 Mayıs Hemşireler Haftası dolayısıyla, hastane yönetimimiz tarafından hemşirelerimize özel keyifli ve coşkulu bir kutlama gerçekleştirildi.

Mesleklerini büyük bir fedakarlık ve insan sevgisiyle yerine getiren hemşirelerimizin bu özel gün kutlaması, Genel Direktörümüz Dr. İlke Er’in kutlama konuşması ile başladı. Dr. İlke Er, “Sağlık sektöründe çok önemli bir güç olan hemşirelerimizin bu anlamlı haftasını kutluyor, her birine tüm emekleri ve kurumumuza olan değerli katkıları için tek tek teşekkür ediyoruz.” dedi. Konuşma sonrasında ise; hastane koordinasyon ekibimiz tarafından bu anlamlı günün anısına tüm hemşirelerimiz ve sağlık çalışanlarımıza hediyeleri takdim edildi.

Kutlamaların devamında ise hemşirelerimiz, kendileri için hazırlanan sürprizle duygusal anlar yaşadılar. Önemli bir toplantı sebebiyle konferans salonunda bir araya geldiklerini düşünen hemşirelerimize, tüm yönetim ekibimiz tarafından coşkulu bir şekilde Duman’ın “Senden Daha Güzel” şarkısı söylenmeye başlandı. Büyük şaşkınlık yaşayan hemşirelerimiz, kendileri için hazırlanan pankartların da havaya kaldırılmasıyla duygularına engel olamadılar.

Kurumumuzda 1,5 yıldır meslek aşkıyla hem bizlere hem de hastalarımıza göstermiş oldukları güler yüz, hoşgörü, fark yaratan ve örnek olan hemşirelik hizmetleri dolayısıyla tüm hemşirelerimize teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.