Hastanemizde Radyoloji Günü Kutlandı

Hastanemizde, 7 gün 24 saat hastalarımıza aynı kalite ve ileri teknolojiyle hizmet veren Radyoloji birimimize, 8 Kasım Dünya Radyoloji Günü dolayısıyla ziyaret gerçekleştirildi. 

Sağlık teknolojisindeki her gelişme ile daha da büyüyen, pek çok hastalığa tanı koyma ve girişimsel radyolojiyle tedavisinin de gerçekleştirilmesini sağlayan radyoloji birimimize yönelik ziyaret, birim uzmanlarımız, raportörlerimiz ve teknikerlerimiz tarafından mutlulukla karşılandı. 

Genel Direktörümüz Dr. İlke Er, Kurumsal Hizmetler Müdürümüz Özgür Telek, Hasta Hizmetleri Müdürümüz Dilek Şirin, Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcımız Gönül Tezel, Hasta Hakları Sorumlumuz Gülay Akçay ve Resmi İşler Sorumlumuz Murat Day tarafından gerçekleştirilen ziyarette, hastane yönetimimiz adına Radyoloji Uzmanlarımıza çiçek takdim edildi. 

Özel Adatıp İstanbul Hastanesi olarak; başta Radyoloji Uzmanlarımız Dr. Leyla Mikayıllı ve Dr. Ali Elibol olmak üzere tüm birim çalışanlarımıza sağlık sektörüne olan değerli katkılarından dolayı teşekkür ederiz.