Minik Bebeğimiz, 82 Gün Sonra Ailesine Kavuştu

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemizde 82 gün boyunca misafirimiz olan Bulut Ege bebek, hayata sımsıkı tutundu. Bebeklerini iki buçuk ay sonra kucaklarına alan Taviloğlu çifti ise hayal ettikleri mutluluklarına kavuştular. 

Hastanemizde SGK ve Faturalandırma Uzmanı olarak görev yapan başarılı personellerimizden Özlem ve eşi Soner Taviloğlu çiftine ilk annelik, babalık heyecanını yaşatan minik bebek, dünyaya 28 haftalıkken gözlerini açtı. 1.120 gr olarak hayata merhaba diyen miniğimiz, gelişimini tamamlayabilmesi için yenidoğan yoğun bakım ünitemize alındı. 82 gün süren tedavi sürecinin ardından hayata sımsıkı tutunan Bulut Ege bebek, yaklaşık 2 kg’a ulaştı ve hastanemizden sağlıklı bir şekilde taburcu oldu. 

Taburculuk işlemleri sonrasında mutluluklarını paylaşan çiftimiz; “Doğumun Adatıp’ta gerçekleşmiş olması bizim için en büyük şanslardan biri. Yenidoğan Yoğum Bakım Ünitemizde başta değerli doktorumuz Recep Kavas olmak üzere, birbirinden kıymetli hemşirelerimiz ve sağlık personellerimiz bebeğimize örnek gösterilecek bir özveriyle yaklaştılar. Bebeğimizin sağlıkla taburcu olacağına dair inançları hiç azalmadı ve bizleri de hep buna inandırdılar. Şu anda özlemini çektiğimiz bebeğimize kavuştuk ve evimize gidiyoruz. Bu tarif edilemez bir mutluluk. Tüm Adatıp Ailesine gönülden teşekkür ediyoruz.” açıklamalarında bulundular.