Sağlıkta Kalite Standartları (SKS) Denetiminden Elde Edilen Başarının Mutluluğunu Hep Birlikte Paylaştık

SKS gereği, Sağlık Bakanlığı tarafından 22 Kasım 2018 tarihinde kalite standartlarımız açısından denetlenen hastanemizin puanı açıklandı. 98,17 puan alarak denetimi başarıyla geçen hastanemizde mutluluğu paylaşmak adına tüm kalite birim sorumlularımız ile birlikte kutlama yapıldı.
Sunduğu sağlık hizmetinin kalitesini sürekli artırarak daha ileri taşımayı misyon edinen Özel Adatıp İstanbul Hastanesi, SKS çerçevesinde kaliteli bir hizmet sunduğunu tescilledi. 2017 yılında ilk kez girmiş olduğu SKS denetlemesindeki başarısını daha da artıran hastanemiz, ikinci kez gerçekleştirilen denetimden başarıyla geçti. Tüm üniteler ve bölümlerin kendi standartları çerçevesinde değerlendirildiği denetimden 98,17 puan alan hastanemizde başarıyı kutlamak adına pasta kesimi yapıldı. 

Tüm direktörlerimizin, müdürlerimizin ve birim sorumlularımızın katılım gösterdiği kutlamada, Özel Adatıp İstanbul Hastanesi CEO’su Ozan Aydınlar yaptığı konuşmada; “ ‘Kalite tesadüf değildir’ ” parolasıyla çıktığımız bu yolda, henüz ilk yılını yeni doldurmuş bir hastanenin, İstanbul gibi büyük bir rekabet ortamında bu başarıyı yakalaması, ekip ruhunun en önemli göstergesidir. Kalite, sürdürülebilir olduğu sürece, anlamını arttırır ve kurumlara çok büyük değer katar. Başarımızın devamlılığını sağlamak ve hizmet kalitesini arttırmak adına tüm çalışmalarımızın artarak devam edeceğine eminim. Hastanemiz adına emek harcayan tüm çalışanlarımıza gönülden teşekkür ederim.” açıklamalarında bulundu.