Özel Adatıp Hastanesi çalışanları ve hastaları bayramlaştı

Adatıp Sağlık Grubu Hastaneleri’nden, Özel Adatıp Sakarya Hastanesi, tüm kadrosunun katıldığı bayramlaşma törenini gerçekleştirdi.

Arife günü yapılan bayramlaşma sonrası bir açıklama yapan Özel Adatıp Hastanesi Genel Direktörü İbrahim Dalkılınç; “Özel Adatıp Hastaneleri’nde bayram süresince misafirimiz olacak olan hastalarımız var. Bizim için hem hastalarımızın hem de yakınlarının moralleri önemlidir. Bayram süresince görev yapacak olan tüm çalışma arkadaşlarımız, hasta ve hasta yakınlarımızın sevinçlerinde ki o burukluğu gidermek için elinden geleni yapacak. Biz kocaman bir aileyiz ve kaliteli, teknolojik, profesyonel sağlık hizmeti vermekle birlikte; hastalarımızın kalbine dokunmak için de buradayız.” dedi.

Bayramın birinci günü ise, Özel Adatıp Hastanesi Genel Direktörü İbrahim Dalkılınç’a ilaveten Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Serap Ay, İşletme Direktörü Deniz Terzi ve Kurumsal Pazarlama / İletişim Müdürü Ayşegül Kadıoğlu, ayrıca sorumlu hemşirelerden oluşan bir kadro, hasta odalarını tek tek ziyaret etti.