Özel Adatıp Hastanesi yatırımlarına devam ediyor

1995 yılından beri Sakarya’da sağlık alanında hizmet veren Özel Adatıp Hastanesi, yeni yatırım çalışmaları ile şehre sağlık alanında verdiği hizmeti daha da yükseğe çıkartmayı hedefliyor.

Uluslararası standartta yeni bir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çalışmasında sona gelen hastane, yeni bir saç ekim birimi alanı ile birlikte Sakarya markasını sağlık turizminde de üst seviyelere çıkartmayı planlıyor.
 

SAKARYA’YA HİZMET MUTLULUĞU

Kurulduğu günden beri Sakaryalılara sağlık alanında hizmet veren Özel Adatıp Hastanesi, alanında yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Yeni çalışmaları hakkında konuşan Özel Adatıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Gökhan Öner, Adatıp Ailesi olarak şehre hizmet vermekten büyük gurur duyduklarını ve Sakarya halkından aldıkları güç ile yeni yatırımlar için başlattıkları süreçlerin sonuna geldiklerini açıkladı. Öner ayrıca spor ve sporcu sağlığı konusunda da gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

YENİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

Öner, “Özel Adatıp Hastanesi olarak önce insan misyonuyla Sakaryamızın hizmetinde olmaktan, Sakarya’ya değer katmaya çalışmaktan her zaman büyük mutluluk duyuyoruz. Bu kapsamda yeni yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza da hız kazandırdık. Özel Adatıp Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi direktörünüz Prof. Dr. Hakan Akın ve akademik kadromuzla birlikte şehrimize yeni bir diş merkezi kazandırmak için gerekli süreçleri titizlikle gerçekleştiriyoruz. İnsanlarımızın sağlıkla gülümsemesinden aldığımız ilhamla, var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

 

SAÇ EKİM BİRİMİ GÜÇLENDİ

Dr. Öner, Özel Adatıp Hastanesi Saç Ekim Birimindeki çalışmaların da hızlanarak devam ettiğini ifade ederek, “Saç ekim birimimizde de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Birimimiz, hastanemizin içerisinde kazandırdığımız yeni alan ile büyüyerek hizmetine devam ediyor. Türkiye’nin sağlık turizmi pazarının yarısına sahip olan saç ekimde de Sakarya’nın global pazarda bir marka olması için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

 

SPORUN VE SPORCUNUN YANINDAYIZ

Sporcu sağlığı merkezi çalışmalarından da bahseden Dr. Öner, “Özel Adatıp Hastanesi olarak Trendyol 1. Futbol Liginde mücadele eden şehrimizin en büyük markası Sakaryaspor, Basketbol 2.Lig takımımız Sakarya Büyükşehir Basketbol, Hentbol Süper Lig’de şehrimizi Avrupa’da temsil eden Sakarya Büyükşehir Hentbol ve Sakarya Kadın Futbol takımlarımızın sağlık sponsorluğunu üstlenerek başarıları ile gururlanıyoruz. Bir spor şehri olan Sakarya’da spora katkı sağlamayı ve sporcu sağlığı konusunda da sporcularımıza her zaman destek olmayı misyon edindik” diye konuştu.

 

YAKIN ZAMANDA HİZMETE SUNULACAK

Özel Adatıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Gökhan Öner ayrıca şunları kaydetti: “İleri düzeyde uluslararası standartlarda olacak Özel Adatıp Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi kısa süre içerisinde vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı amaçlıyoruz. Kalite politikalarımızı güncel tutmak ve daha da ileri taşımak adına çalışmaya devam ediyor ve yatırımlarımızı güçlendiriyoruz. Amacımız Sakaryamızın potansiyeline destek olmak, şehrimize değer katmak ve Sakarya’nın gelişim sürecine en üst katkıyı verebilmektir. Bizlerle bu misyonu paylaşıp özveriyle çalışan tüm Özel Adatıp Hastanesi Ailesine teşekkür ederim.”